O nas

O placówce

Zapraszamy do naszej placówki Finanse Mazowieckie Solidny Partner Santander Bank. Czekamy na Ciebie, pomożemy Tobie znaleźć dogodne rozwiązanie finansowe, dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. Mamy wspaniałe rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wszystkie sprawy załatwimy na miejscu. Czekamy na Ciebie w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej 111 lok.20 w nowocześnie zaprojektowanym i wyposażonym biurze. Mamy wszystko co konieczne abyś poczuł się komfortowo i mógł spokojnie załatwić wszystkie sprawy.

Nasz zespół

Przed pierwszym spotkaniem poznajmy się. W naszym biurze czeka na Ciebie zespół specjalistów z dziedziny bankowo - finansowej. Finanse Mazowieckie Solidny Partner Santander Bank, czeka na klientów biznesowych i indywidualnych. Poszczególni członkowie naszego zespołu odpowiedzialni są za obsługę konkretnych zagadnień.

Robert Wróblewski

tel. 509 078 946

Związany z branżą bankową już od ponad 23 lat. Doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach między innymi był dyrektorem oddziałów BPH, Alior, Deutsche Bank, Santander Bank. Za cel w swojej pracy stawia sobie być blisko klienta, poznać jego potrzeby i oczekiwania, przedstawić mu ofertę najlepszych rozwiązań z dostępnych w ramach usługi banku.

Angelika Bazyl

tel. 720 859 949

Związana z branżą bankową już od 6 lat. Przez ten czas pomogła już tysiącom klientów wyszukując najlepsze dla nich rozwiązania. Specjalizuje się w produktach bankowych przeznaczonych dla klienta indywidualnego. Fachowo doradzi przy wyborze kredytu gotówkowego, kredytu hipotecznego czy konta osobistego.

Swoją karierę zawodową związała z bankowością, a dodatkowo podnosi swoje kwalifikacje studiując kierunek: Finanse na Uniwersytecie Warszawskim. W naszym teamie pełni funkcję Doradcy Klienta Indywidualnego, chętnie pomoże Państwu wybrać odpowiednie konto, przedstawi możliwości oszczędzania na przyszłość, czy pomoże dobrać odpowiedni kredyt na realizację Państwa planów i marzeń.

Zobacz, jak wygląda nasze biuro