Czy wiesz, jak groźne jest zanieczyszczenie plastikiem?
9 lutego 2022
Sprawdź, kondycję branży lotniczej?
15 lutego 2022

Sprawdź, czy inwestycja w nieruchomości ochroni kapitał przed inflacją?

W ostatnim czasie informacje na temat rosnącej inflacji docierają z serwisów informacyjnych ze wszystkich mediów. Inflacja jest bardzo niekorzystnym zjawiskiem, oznacza droższe zakupy, wyższe rachunki, siła nabywcza złotówki maleje, w konsekwencji topnieją zgromadzone oszczędności. Pojawia się więc pytanie jak ochronić posiadane rezerwy przed skutkami inflacji.
Oczywiście sposobów jest kilka można inwestować w walutę, złoto czy dzieła sztuki. Jednak ostatnio dużą popularnością cieszą się inwestycje w nieruchomości.
Warto zwrócić uwagę na fakt, że rynek nieruchomości bardzo dobrze poradził sobie z pandemią Covid-19. Szybko dostosowała standardy pracy i obsługi klienta do wymogów sanitarnych panujących w czasie pandemii.
W ostatnim czasie padały rekordy zarówno jeżeli chodzi o ilość oddanych do użytku nowych mieszkań, jak i rozpoczętych inwestycji, czy uzyskanych pozwoleń na budowę.
Z drugiej strony dynamika wzrostu cen na rynku nieruchomości jest bardzo duża.
Wydaje się, więc, że inwestycja w nieruchomość jest dobrym sposobem na ochronę oszczędności przed inflacją, a nawet może przynieść spore zyski. W przypadku zainwestowania w apartament dostępny w systemie condo, w atrakcyjnej lokalizacji można liczyć nawet na 7% zwrot inwestycji. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość korzysta z lokalu nawet przez 28 dni w roku.

Planujesz inwestycje w nieruchomość?
Zapraszamy!
Doradca👉 MIŃSK MAZOWIECKI ul. WARSZAWSKA 111 lok.20
Zadzwoń 📞25 758 10 80 lub 📞 574 194 494
SANTANDER PARTNER
Zapraszamy też na naszą stronę https://finansemazowieckie.pl/